Úvod / Nabízíme / Automatické kotle / Benekov

Automatické kotle Benekov

Nezávazná poptávka

Máte jakýkoliv dotaz, dotaz na cenu nebo na funkčnost? Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám ozveme.

 

Automatické kotle na uhlí

Automatické kotle na uhlí jsou nabízeny v mnoha variantách o různých parametrech, například provozní účinnost spalování, která u některých modelů dosahuje až 96 %.

Kotle se zásobníkem na uhlí, které najdete v naší nabídce, vyžadují minimální každodenní péči. Provoz bez obsluhy se obvykle pohybuje mezi 1 - 7 dny. Popel je nutno vynášet obvykle jednou za 1 až 4 dny.

Nechcete-li se starat o ruční čištění otopného tělesa a vynášení popela, lze k vybraným kotlům dokoupit širokou škálu přídavných zařízení, jako jsou: odpopelňovač, automatické čištění výměníku, záložní zdroje, komínovou klapku, lambda sondu atd. Některá přídavná zařízení jsou již v základní výbavě kotle.

Automatické kotle na pelety

Výkony automatických kotlů Benekov se pohybují v rozmezí od 19 - 99 kW. Automatické kotle na pelety můžete zapojit i kaskádově, čímž dosáhnete celkového výkonu až 400 kW.

Některé modely nabízejí až sedmidenní bezobslužný provoz. Otopné těleso stačí čistit jednou za 4 - 6 týdnů. Stejně tak jako u kotlů na uhlí, lze k vybraným modelům dokoupit přídavná zařízení.

Automatické kotle na dřevěné pelety jsou vybaveny mnoha užitečnými bezpečnostními prvky. Patří mezi ně například havarijní termostat, chránící otopný systém před přehřátím. Termo pojistka brání přetížení motoru šnekového podavače. Tavná tepelná pojistka zajišťuje kotel proti prohoření paliva do zásobníku paliva.

Díky ovládací jednotce Siemens Climatix, která umí ovládat dva topné okruhy, obsahuje ekvitermní regualci a umožňuje ovládání kotle přes interetnet, získáte komfortní zdroj vytápění.

Automatické kotle Benekov, TEPLO-DOMA.CZ
 

Nabízené značky

Atmos

Atmos

 
Benekov

Benekov

 
Dakon

Dakon

 
OPOP

OPOP