Úvod / Nabízíme / Krby, krbové vložky / Enerzone

Krbové vložky Osburn

Nezávazná poptávka

Máte jakýkoliv dotaz, dotaz na cenu nebo na funkčnost? Stačí vyplnit jednoduchý formulář a my se vám ozveme.

 

Krbová „kanadská“ kamna

V domovské Kanadě jsou pro mnoho jejich majitelů jediným zdrojem tepla, do kterého vkládají veškerou svou důvěru v těch nejmrazivějších zimách. U Osburnu si na své přijdou vyznavači čistých linií a moderního vzhledu. 

Jednou z hlavních předností kanadských kamen a kanadských krbových vložek je vysoká účinnost tzv. sekundárního spalování, při kterém dochází k odhořívání plynů a pevných nečistot, což má za následek výrazně delší dobu hoření a současně nižší emise škodlivin. Po roztopení spotřebiče do provozní teploty uzavřete primární přívod vzduchu. V tu chvíli přijde ke slovu dvouplášťová konstrukce kamen, která předehřívá vzduch, ten zvyšuje svůj objem a následně je vstřikován do spalovací komory tryskami v její horní části. Zde se smísí s plyny a vlivem vysoké teploty dojde k jejich zažehnutí.

Krbové vložky

Pokud máte raději stavěný krb, naleznete v nabídce výrobce řadu stylových krbových vložek, které si svou kvalitou a účinností nezadají s krbovými kamny a navíc vám nabídnou možnost vytápět i další místnosti prostřednictvím teplovzdušných rozvodů, které jsou velmi oblíbené nejen u rekreačních objektů.

 

Nabízené značky

Edilkamin

Edilkamin

 
Dovre

Dovre

 
Enerzone

Enerzone

 
Osburn

Osburn